Odborný výcvik

Odbor: 2985 G cukrárska výroba

Pracovné priestory učebného odboru cukrárska výroba sa nachádzajú v budove školy. Sú vybavené potrebným strojovým zariadením a inventárom, podľa základného normatívu pre vybavenie odbornej  dielne praktického vyučovania, aby bola žiakom zabezpečená správna príprava na povolanie.

V záujme zabezpečenia ochrany zdravia žiakov a pedagógov sú dielne, v ktorých žiaci tohto učebného odboru budú vykonávať odborný výcvik, vybavené potrebným množstvom ochranných a  protipožiarnych prostriedkov podľa príslušných noriem. Pri úprave a vybavení pracovísk strojným zariadením sa  vychádza z aktuálnych bezpečnostných a hygienických noriem a predpisov v záujme zabezpečenia osobnej bezpečnosti a hygieny výroby potravín.

V tomto smere škola úzko spolupracuje s RÚVZ v Nitre.