Odborné učilište internátne Nová Ves nad Žitavou
Kontakt O škole Novinky Fotoalbum Napíšte nám Kalendár

• Aktualizácia údajov
    Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA 2017/2018

Prvý deň školského vyučovania je 4. septembra 2017 o 8.00 hodine.

• ZAVEREČNÉ SKÚŠKY 2017
    4. 7. 2017

Do galérie ZAVEREČNÉ SKÚŠKY 2017 boli pridané fotografie.

• Účelový kurz na ochranu života a zdravia

9.6.2017 sa všetci žiaci zúčastnili účelového kurzu ochrany života a zdravia. Obsahom cvičenia bol nácvik evakuácie budovy, technické činnosti a športy, zdravotnícka príprava, dopravná výchova, pohyb a pobyt v prírode a ochrana prírody.

• CSS zručností v učebnom odbore kuchár

8. 6. 2017 sa v OUI Prešov, konala Celoštátna súťaž zručností a odborných vedomostí žiakov učebného odboru Obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál. Našu školu reprezentovali žiaci Daniel Balog a Júlia Mikulová. Žiakov pripravoval Bc. Vladimír Meňhert. Aj keď sa naše družstvo neumiestnilo na prvých troch miestach ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• CSŠH - CHLAPCI Spišská Nová Ves 2017
    12. 6. 2017

Do galérie CSŠH - CHLAPCI Spišská Nová Ves 2017 boli pridané fotografie.

• CSŠH chlapcov v Spišskej Novej Vsi

V Spojenej škole v Spišskej Novej Vsi sa 6. - 7. 6. 2017 konali Celoslovenské športové hry chlapcov OU/OUI. Školu reprezentovali žiaci: Alex Žiga, Tomáš Lakatoš, Milan Lakatoš, Denis Bertók, Jozef Maďar, Tibor Horváth, Marek Benč. Žiakov pripravoval Mgr. Peter Borčin. Milan Lakatoš sa vo vrhu guľou umiestnil na 3. mieste. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Výlet - Topoľčianky
    12. 6. 2017

V rámci sviatku MDD trieda 1. B absolvovala výlet do Topoľčianok s triednym učiteľom Mgr. Petrom Borčinom.

Do galérie Výlet - Topoľčianky boli pridané fotografie.

• CSŠH dievčat Michalovce 16.-17.05. 2017
    19. 5. 2017

Dňa 16. a 17.05. 2017 sa konali v Michalovciach športové hry dievčat. Naše žiačky sa umiestnili celkovo na 1. mieste v hodnotení škôl a obsadili 1. miesto v turnaji vo volejbale.

Gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy!

VÝSLEDKY SÚŤAŽE: TU sportove_hry_tabulky_dievcata_2017.xlsx

Do galérie CSŠH dievčat Michalovce 16.-17.05. 2017 boli pridané fotografie.

• Putovná výstava dokumentárnych fotografií

17.5.2017 si žiaci našej školy prezreli Putovnú výstavu dokumentárnych fotografií MARTINA BALÁŽA, ktorý patrí k predstaviteľom súčasnej slovenskej fotografickej tvorby. Názov výstavy "Tvoj mobil v Afrike" ponúka pohľad do životného prostredia ľudí v jednej zo štvrtí hlavného mesta Ghany, kde "spracúvajú" elektroodpad.

• CSS zručností v učebnom odbore záhradník

4.5.2017 sa v OU Košice konala CSS zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore Poľnohospodárska výroba - záhradníctvo: kvetinár, zeleninár, sadovník. Našu školu reprezentovali žiaci Benjamín Ivan a Peter Černo, ktorých pripravovali Ing. Peter Koprda a Bc. Peter Gúcky. Žiaci získali v celkovom umiesnení 1. miesto a v súťaži jednotlivcov obsadil Peter Černo 1. miesto.

Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. smiley

• Celoštátna súťaž v odbore záhradník v Košiciach
    9. 5. 2017

Do galérie Celoštátna súťaž v odbore záhradník v Košiciach boli pridané fotografie.

• GAŇOVA TARNAVA Krajské kolo 6.4. 2017
    7. 4. 2017

Do galérie GAŇOVA TARNAVA Krajské kolo 6.4. 2017 boli pridané fotografie.

• Beseda so spisovateľkou P. Nagyovou - Džerengovou
    7. 4. 2017

Do galérie Beseda so spisovateľkou P. Nagyovou - Džerengovou boli pridané fotografie.

• Ocenenie Mgr. Blanky Sládekovej

Pri príležitosti Dňa učiteľov sa 31.3.2017 konalo v Hoteli Bôrik oceňovanie pedagógov a osobností v rezorte školstva medailami a ďakovnými listami sv. Gorazda. Z rúk ministra škostva, vedy, výskumu a športu SR Petra Plavčana, si prevzala Malú medailu sv. Gorazda aj Mgr. Blanka Sládeková, za dlhoročnú pedagogickú a riadiacu prácu v školstve.

Srdečne blahoželáme!

Viac na: http://www.minedu.sk/dnes-boli-odovzdane-najvyssie-rezortne-ocenenia-sv-gorazda/

• CSS v učebnom odbore cukrárska výroba

29.3.2017 sa v OUI Poprad konala Celoslovenská súťaž zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore cukrárska výroba. Našu školu reprezentovali žiačky Dominika Kubíková a Júlia Lakatosová, pod odborným vedením Bc. Henriety Hrebíčkovej. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

• CSS v prednese poézie a prózy

23.3.2017 sa v OU Hlohovec, organizovala Celoštátna súťaž v prednese poézie a prózy.

Našu školu úspešne reprezentovali žiačky Ľubica Kováčová z 3.P a Nikola Stojková z 2.B. V celkovom umiesnení škôl sme sa umiestnili na 2. mieste.

• Medzinárodná súťaž v Krakove

Dňa 21. - 22. 3. 2017 sa naši žiaci zúčastnili Medzinárodnej súťaže zručností v učebnom odbore Obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál, ktorá sa konala v Poľsku v Krakove. Školu reprezentovali žiaci Daniel Balog a Rebeka Mónová pod odborným vedením Bc. Vladimíra Meňherta. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Celoštátna súťaž - opatrovateľ

22.3.2017 sa na našej škole organizovala Celoslovenská súťaž teoretických vedomostí a odborných zručností v učebnom odbore: Optarovateľská starostlivosť v zdravotníckych zariadeniach a v zariadeniach sociálnej starostlivosti. Školu úspešne reprezentovali žiačky:

Simona Šarköziová z 3.B triedy

Kristína Arpášová z 2.B triedy

a umiestnili sa na 1. mieste. Ďakujeme a srdečne blahoželáme.

• Celoštátna súťaž v odbore opatrovateľ 22.03. 2017
strana: